0
  Giriş

Ofis Performans Değerlendirme

Eksoft özelliği itibarı ile hasar dosyalarınızı dosya sorumlularına atayarak personelleriniz arasındaki iş dengesini sağlar, ofis personelinizin performanslarını arttırmada size yardımcı olur. Eksoft sayesinde ofis içerisinde haksız iş yükü sorunu ortadan kalkar, personeliniz adaletsiz iş dağılımı nedeni ile konsantrasyon kaybetmez.

Eksperlerimiz ve ofis yöneticilerimiz ofis içi performansı rahatlıkla analiz edebilirler. Ofis performans analizi ile ilgili bazı özellikler:

  • İhbar dağılımı analizi
  • İhbar dağılımı branş analizi (kasko-trafik v.b.)
  • Personele atanan dosyaların parça ve işçilik tutar analizi
  • Personel bazında açık/kapalı dosya analizi
  • Personel bazında dosya kapanış ortalaması analizi

Ayrıca sistem ana sayfasında personel bazında günlük/haftalık ve aylık ihbar alımı ve kapanışı yapılan dosya sayısı otomatik olarak görüntülenir.

Eksoft Ofis Personelinize Zaman Kazandırır!

Eksoft ile tüm sigorta şirketleri tek bir ekran üzerinden takip edilebildiğinden ve dosyalara personel notları kaydedile bildiğinden, personeliniz dosyalara daha kolay ulaşır ve dosyanın durumu ile ilgili çok kısa sürede cevap verebilir. Bu şekilde telefonda geçirilen süre minimum seviye çekilerek personelinize zaman kazandırır. Ayrıca uzayan telefon görüşmeleri nedeni ile personeliniz konsantrasyon kaybına uğramaz, daha verimli çalışır.

Eksoft özellikleri hakkında daha fazla bilgi ve demo talebi için lütfen bizimle irtibata geçiniz: 0546 455 0 400